Szkolenia i kursy na wózki widłowe Poznań


SZKOLENIA NA OPERATORA WÓZKÓW WIDŁOWYCH ZAKOŃCZONE EGZAMINEM PRZED KOMISJĄ UDT

W związku ze zmianami w prawie, które obowiązują od sierpnia 2018 roku, każdy nowo zatrudniany pracownik na stanowisku operator wózka widłowego, musi posiadać uprawnienia do obsługi wózków wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.
W związku z tym, firma Japanlift organizuje szkolenia na operatora wózków widłowych zakończone egzaminem przed komisją UDT, które odbywają się u Państwa lub w naszej firmie.

Szkolenia i kursy na wózki widłowe Poznań

NASZE ATRYBUTY:

  • SZKOLENIA PRZEPROWADZAMY U PAŃSTWA W FIRMIE
  • gwarantujemy naukę jazdy wózkiem przez doświadczonego instruktora
  • posiadamy własny plac manewrowy
  • szkolimy wg programu UDT
  • oferujemy szkolenie teoretyczne
  • na życzenie wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu w języku angielskim oraz niemieckim

 

 

ATRAKCYJNA CENA - ile kosztuje kurs na wózki widłowe?

Koszt szkolenia dla osób które nie umieją jeździć wózkami to 700,00 zł + opłata opłata za egzamin UDT 300,00 zł

Dla osób, które umieją jeździć wózkami proponujemy kurs przygotowujący do egzaminu UDT w cenie 400,00 zł + opłata opłata za egzamin UDT 300,00 zł

W cenie:

  • uprawnienia wydane przez UDT (po pozytywnym zdaniu egzaminu państwowego)
  • zaświadczenie o ukończeniu kursu wg wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej

Szkolenia i kursy na wózki widłowe Poznań

 

 

*KURSY W SIEDZIBACH FIRM

*ELASTYCZNE TERMINY

*INDYWIDUALNE ZAJĘCIA

 

 

Prowadzimy zajęcia w trybie indywidualnym bez konieczności zebrania odpowiedniej grupy kandydatów. Wystarczy zapisać się na kurs (telefonicznie, mailowo lub przez formularz zgłoszeniowy) i wpłacić zaliczkę - osobiście w siedzibie firmy lub na konto bankowe w PKO BP S.A. 96 1020 4027 0000 1102 1808 5661 w tytule przelewu podając imię i nazwisko, datę oraz godzinę rozpoczęcia szkolenia (każdy poniedziałek godz. 8.00 lub 12.00).

Godziny zajęć to 8-16 (w szczególnych przypadkach mogą być inne godziny).

 

Szkolenia i kursy na wózki widłowe Poznań

KURSY I UPRAWNIENIA

Celem kursu jest nauka i zdobycie uprawnień zezwalających na kierowanie wszystkimi rodzajami wózków jezdniowych (elektryczne, spalinowe, czołowe, boczne, wysokiego składowania) wraz z uprawnieniami do bezpiecznej wymiany butli gazowych LPG.
Wydajemy również uprawnienia unijne (w języku angielskim) obowiązujące na terenie Unii Europejskiej
- wg wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Warunkiem uczestnictwa w kursie jest ukończenie 18 lat oraz ukończenie szkoły podstawowej. Kurs kończy się egzaminem
i wydaniem uprawnień w naszym Ośrodku.

 

KURSY PRZYPOMINAJĄCO - SPRAWDZAJĄCE DLA POSIADAJĄCYCH UPRAWNIENIA

Osoby, które posiadają uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi zapraszamy na kursy przypominająco-sprawdzające, oferujemy zajęcia teoretyczne jak i praktyczne. Osoby, które chcą udoskonalić jazdę wózkiem widłowym mogą wykupić również indywidualne zajęcia z instruktorem (koszt 1 godziny to 100 zł).

Posiadamy bazę dydaktyczną wraz z placem manewrowym w centrum Poznania (przy pętli MPK na Górczynie).

Oferowany przez naszą firmę kurs na wózek widłowy przygotuje każdą osobę do zdania egzaminu państwowego przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Proponujemy kursy grupowe oraz indywidualne dopasowane do możliwości czasowych naszych Klientów. Kursy na wózek widłowy przeprowadzane są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów w naszych salach oraz na naszym polu manewrowym w Poznaniu. Profesjonalne szkolenia na wózek widłowy umożliwią zdobycie wiedzy i umiejętności, które przydadzą się w pracy w magazynach i nie tylko. Miejscem przeprowadzania szkoleń oraz zajęć praktycznych jest Poznań, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu oraz rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy. 

Formularz zgłoszeniowy na kurs

W celu zapisania się na kurs wózka widłowego, prosimy o wypełnienie formularza oraz wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł. Po wysłaniu formularza zostaniesz przekierowany na stronę z przyciskiem do płatności elektronicznych PayU. Podczas płatności podaj ten sam adres e-mail jak w formularzu poniżej, abyśmy mogli zidentyfikować Twoją wpłatę.

Serwisujemy maszyny wiodących marek