O nas

O nas - Japanlift - firma z wieloletnią tradycją, zapraszamy do współpracy

Wózki widłowe POZnań - działamy od 2004 roku

Naszą specjalnością i zarazem główną galęzią działalności jest naprawa wózków widłowych. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie naprawą wózków japońskich marek: Toyota, Mitshubishi, Komatsu, TCM. Obecnie dysponujemy również wiedzą i możliwościami technicznymi pozwalającymi na kompleksową naprawę wózków Still, Linde i BT.

Sprzedaż wózków używanych

Obok naprawy, nasza działalność opiera się na sprzedaży używanych wózków widłowych po tzw. procesie uszlachetnienia wózka. Dzięki przeprowadzonemu procesowi używany wózek widłowy zostanie przywrócony do swojego pierwotnego stanu technicznego. Używane są do tego tylko oryginalne części. Po takim remoncie każdy wózek pod względem technicznym jak i wizualnym zbliżony jest do nowego i w związku z tym może być objęty 24-miesiączną gwarancją. Takie maszyny nawet 10-letnie mogą być bez problemu finansowane przez firmy leasingowe.

Sprzedaż wózków nowych

Poza wózkami używanymi sprzedajemy również fabryczne nowe wózki różnych marek. W ofercie często są dostępne wózki DEMO z minimalnym przebiegiem w bardzo atrakcyjnych cenach.

UDT - pomoc w rejestracji wózka

Klientom posiadającym wózki widłowe, które nie są jeszcze zarejestrowane w Urzędzie Dozoru technicznego pomagamy w ich rejestracji. Po wykonaniu przez nas oceny stanu technicznego wózka i ewentualnym przygotowaniu do badania (wg norm i przepisów UDT), tworzymy niezbędną dokumentację wózka (DTR), składamy w imieniu właściciela wózka odpowiednie wnioski i dokumenty w Urzędzie Dozoru Technicznego i pilotujemy proces rejestracji, aż do momentu przyjazdu inspektora i wydania pozytywnej decyzji dopuszczającej wózek do ruchu.

Części zamienne

Zajmujemy się także sprzedażą części do wózków wszystkich marek. Wystarczy przesłać do nas formularz i po otrzymaniu oferty założyć zamówienie. Wszystkie części (z wyjątkiem nietypowych lub bardzo drogich) możemy sprowadzić w ciągu 2-3 dni roboczych.

Kursy i szkolenia

Następną ważną gałęzią działalności firmy są organizowane przez nas kursy na operatora wózków jezdniowych (widłowych) z napędem silnikowym (więcej w zakładce szkolenia).

Autoryzowany serwis urządzeń JLG

Ponadto w 2012 roku zostaliśmy autoryzowanym przez firmę Manitowoc Crane Group Poland Sp. z o.o. serwisem urządzeń marki JLG.
 

O nas - Japanlift - firma z wieloletnią tradycją, zapraszamy do współpracy

Serwisujemy maszyny wiodących marek