O nas

O nas - Japanlift - firma z wieloletnią tradycją, zapraszamy do współpracy

Wózki widłowe Poznań - działamy od 2004 roku

Naszą specjalnością jest naprawa wózków widłowych. Początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie obsługą wózków japońskich producentów: Toyota, Mistubishi, TCM, Komatsu. Obecnie dysponujemy wiedzą i możliwościami technicznymi pozwalającymi na naprawę wózków: Still, Linde i BT.

Zajmujemy się również wynajmem krótko oraz długoterminowym.

Ponadto w naszej ofercie są nowe oraz używane wózki widłowe po procesie odnowy.

Prowadzimy także szkolenia na operatorów wózków zakończone egzaminem UDT.

Sprzedaż wózków używanych

Obok naprawy wózków, w naszej ofercie posiadamy wózki nowe oraz używane po tzw. procesie odnowy wózka. Dzięki przeprowadzonemu procesowi używany wózek widłowy zostanie przywrócony do swojego pierwotnego stanu technicznego. Po takim remoncie każdy wózek pod względem technicznym jak i wizualnym zbliżony jest do nowego. Takie maszyny nawet 20-letnie mogą być bez problemu finansowane przez leasing.

Sprzedaż wózków nowych

Poza wózkami używanymi sprzedajemy również fabryczne nowe wózki marek TOYOTA oraz HANGCHA. 

UDT - pomoc w rejestracji wózka

Klientom posiadającym wózki widłowe, które nie są jeszcze zarejestrowane w Urzędzie Dozoru Technicznego pomagamy w ich rejestracji. Po wykonaniu przez nas oceny stanu technicznego wózka i ewentualnym przygotowaniu do badania (wg norm i przepisów UDT), tworzymy niezbędną dokumentację wózka (DTR) oraz dokument RESURS, składamy w imieniu właściciela wózka odpowiednie wnioski i dokumenty w Urzędzie Dozoru Technicznego i pilotujemy proces rejestracji, aż do momentu przyjazdu inspektora i wydania pozytywnej decyzji dopuszczającej wózek do eksploatacji.

Wynajem wózków widłowych

W ofercie posiadamy wózki widłowe o udźwigu od 1500 kg do 5500 kg, które dostarczamy własnym, specjalistycznym transportem. Istnieje możliwość wynajmu wózka wraz z operatorem.

Części zamienne

Zajmujemy się także sprzedażą części do wózków wszystkich marek. Wystarczy przesłać do nas formularz i po otrzymaniu oferty założyć zamówienie. Wszystkie części (z wyjątkiem nietypowych lub bardzo drogich) możemy sprowadzić w ciągu 2-3 dni roboczych.

Kursy i szkolenia

Następną ważną gałęzią działalności firmy są organizowane przez nas kursy na operatora wózków jezdniowych (widłowych) z napędem silnikowym (więcej w zakładce szkolenia).

O nas - Japanlift - firma z wieloletnią tradycją, zapraszamy do współpracy

Serwisujemy maszyny wiodących marek